KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 13636753
nr 1363 6753
Kopparstick
Efter Paul Rubens, Ej signerad, Korsfästelsen, 60x42cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:38:57
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Kopparstick
nr 1363 6753
Kopparstick
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 800 kr |
måndag 30 november 2020 |